درباره ما

  1. صفحه اصلی
  2. chevron_right
  3. درباره ما

باید بدانید...

زرین کادو آمیزه‌ای از هنر و فناوری است تا روایت لحظات شیرین زندگی شما را به بهترین وجه ممکن ماندگار کند.

اعتماد شما به ما آموخت که روایت‌گر خوبی از لحظه‌های خوش زندگی‌تان باشیم. پس متعهد شدیم کمک کنیم شادی‌های بیشتر، لحظات ناب‌تر و زندگی شیرین‌تری را تجربه کنید.

نگرانی‌های شما به ما آموخت که خاطرات هر کس از مهم‌ترین دارایی‌های زندگی اوست. پس متعهد شدیم به امانت‌داری، به صداقت و به شفافیت.

تحسین شما به ما آموخت که کیفیت محصولات ما، کیفیت خاطرات شماست. پس متعهد شدیم به بالاترین کیفیت چاپ، بهترین کیفیت بسته‌بندی و ارسال و باکیفیت‌ترین خدمات ممکن.

اشتیاق شما به ما آموخت جدیدترین فناوری‌ها و بهترین خدمات را از هر جای دنیا که شده به خدمت بگیریم. پس متعهد شدیم به خلاقیت، به نوآوری و مهم‌تر از همه به اینکه سکویی برای جهش و رشد خلاقیت و ابتکار شما باشیم.

پیشینه زرین کادو

مجموعه زرین کادو فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده و امروز با اتکا به دانش فنی و تجربه‌های خود اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی zarinkado.com نموده تا در عصر فناوری اطلاعات خرید را برای شما عزیزان به عملی لذت بخش و راحت تبدیل کند.

شما می‌توانید در راحت‌ترین مکان ممکن (منزل، محل کار و یا…) سفارش خود را به راحتی ثبت کرده و در اسرع وقت آن را با بهترین کیفیت در محل خود دریافت نمایید.

در حال حاضر دفتر مرکزی زرین کادو با مساحت 100 متر مربع در اصفهان کلیه واحدهای تولید، طراحی  و چاپ خود را در یک  مکان واحد متمرکز کرده است تا با سرعت بیشتری امکان ارائه خدمات به صورت تکی و تیراژ به شما عزیزان  را دارا باشد.

زرین کادو ارائه‌دهنده تخصصی خدمات چاپ و هدایای تبلیغاتی منحصربفرد

چاپ روی انواع تخته شاسی، روبیک، نیم روبیک و تقویم با جنس‌های مختلف شامل تخته، مقوا و… با کیفیت و چاپ عالی که ابزارهای تبلغیاتی را نیز شامل می‌شود یکی از خدمات حرفه‌ای زرین کادو است. شما می‌توانید عکس و لوگوی خود را با استفاده از خدماتی که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم روی روبیک و دیگر محصولات ما چاپ نمائید.

چاپ تصاویر دکوراتیو روی انواع تخته شاسی در ابعاد مختلف و قابل استفاده در فضاهای مختلف با رنگ‌های متنوع و جذاب و قابلیت چاپ در ابعاد بسیار بزرگ از دیگر خدمات زرین کادو می‌باشد. ما خدمات نوینی را به شما معرفی خواهیم کرد. چاپ روی انواع ظروف شامل لیوان، بشقاب و انواع ظروف پذیرائی و… از دیگر خدمات هنری زرین کادو در آینده‌ای نه چندان دور می‌باشد، با ما همراه باشید.

چرا مشتریان ما زرین کادو را انتخاب کرده‌اند؟

تمام سفارش‌های شما به محض ثبت در زرین کادو  در یک فرایند اتوماتیک با حداقل دخالت انسانی پردازش، چاپ و ارسال می‌شود.

  1. پردازش اتوماتیک سفارش و آماده‌سازی برای چاپ
  2. اصلاح رنگ اتوماتیک عکس‌ها با نرم‌افزارهای هوشمند
  3. چاپ عکس‌ها در فضای امن چاپخانه اختصاصی زرین کادو
  4. پردازش سفارشات در صورت نیاز به دخالت دست، توسط کارشناسان خانم
  5. بسته‌بندی محکم و با حفظ ملاحظات رازداری در واحد مربوطه
  6. ارسال توسط پیک و پست یا تحویل در محل
فهرست