روش‌های پرداخت

  1. صفحه اصلی
  2. chevron_right
  3. روش‌های پرداخت

روش‌های پرداخت

شما برای واریز کردن مبلغ سفارشات خود می‌توانید به دو روش زیر یعنی ۱پرداخت از طریق کارت به کارت ۲- پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین هزینه مشخص‌شده را پرداخت نمایید.

 1.پرداخت از طریق درگاه آنلاین

شما مشتریان گرامی در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید نسبت به تسویه‌حساب سفارش و فاکتور خود از طریق درگاه پرداخت آنلاین مجموعه زرین کادو از طریق درگاه شرکت محترم سداد بانک ملی در کمال اطمینان و بدون پرداخت هزینه اضافه انتقال وجه اقدام بفرمایید.

کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به:

 – شماره کارت (شماره 16 رقمی روی کارت)

 – رمز اینترنتی 

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز یک بارمصرف کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

  – CVV2   

یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد

 – تاریخ انقضاء 

تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

2.کارت به کارت

کاربرانی که تمایل به پرداخت از طریق درگاه اینترنتی ندارند می‌تواند از طریق شماره کارت مندرج در پایین صفحه نسب به پرداخت هزینه سفارش خود اقدام نمایند. برای روش پرداخت هزینه سفارش خود به شیوه کارت به کارت می‌توانید هم از طریق دستگاه‌های خودپرداز و هم از طریق اینترنت و همراه بانک مبلغ سفارش خود را واریز نمایید.

شماره کارت:

3675-3248-9975-6037

شماره حساب

0110282422001

شماره شبا

IR46 0170 0000 0011 0282 4220 01

علی پیرمرادیان

پس از واریز وجه حتماً شماره قبض و یا کد رهگیری را اعلام نمایید.  بدیهی است عدم اعلام واریز مبلغ سفارش به مجموعه باعث می‌گردد تا سفارش شما در پروسه انجام قرار نگیرد

فهرست