قوانین و مقررات

  1. صفحه اصلی
  2. chevron_right
  3. قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

زرین کادو یک سایت و فروشگاه اینترنتی است. علاوه بر مفاد زیر تمامی کالاها و خدمات این مجموعه به‌عنوان یک شرکت ایرانی از قوانین مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید

الف- شرط عضویت

مجموعه زرین کادو برای اشخاص بالای ۱۵ سال می‌باشد و با عضویت در این سایت شما تأیید می‌نمایید که سن شما بیشتر از ۱۵ سال است

ب-حریم خصوصی

زرین کادو متعهد می‌شود که اطلاعات شخصی شما شامل نام، آدرس، ایمیل و از همه مهم‌تر عکس‌های شمارا به هیچ شخص یا شرکتی فاش نکند، اشتراک عکس یا اجازه انتشار آن برای زرین کادو فقط توسط شخص کاربر امکان‌پذیر است.

کنترل محتوا به دستور مراجع محترم قانونی و قضایی در موارد خاص مستثنا است.

برای حفاظت از حریم خصوصی کاربران، مراحل ثبت سفارش و تولید در زرین کادو کاملاً به‌صورت اتوماتیک می‌باشد

کاربر در سایت زرین کادو می‌تواند این اختیار را به مجموعه زرین کادو بدهد که عکس یا فیلم محصول با توجه به صلاحدید زرین کادو جهت، نمونه محصول یا تبلیغات در فضای مجازی (وب سایت، تلگرام، اینستاگرام و آپارات و …) قرار گیرد با این عمل کاربر به طور ضمنی می‌پذیرد که حقوق مالکیت معنوی را دارا می‌باشد و با این عمل قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و حقوق مالکیت معنوی شخصی را نقض نخواهد کرد. مسئولیت نقض حقوق معنوی و یا قوانین کشور بر عهده ارسال‌کننده عکس است

ج-شرایط استفاده

زرین کادو برای ارتباط با شما و اطلاع‌رسانی در مورد وضعیت سفارش‌ها و درخواست‌های ارسال‌شده برای شما در سایت و همچنین اطلاع‌رسانی در مورد سرویس‌ها، طرح‌ها و مراحل سفارش، ایمیل‌ها و پیامک‌هایی را به شما ارسال می‌کند. عضویت در سایت به‌منزله موافقت کاربر با دریافت این‌گونه پیام‌ها می‌باشد.

درصورتی‌که کلمه عبور خود را فراموش کنید، می‌توانید با استفاده از بخش فراموشی کلمه رمز، پسورد جدیدی را در آدرس ایمیل خود دریافت کنید و این تنها راه بازیابی کلمه عبور می‌باشد. مسئولین سایت به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر یا بازیابی کلمه عبور قبلی شمارا ندارند.

روش ارتباط با بخش سرویس و پشتیبانی سایت زرین کادو از طریق ایمیل و شماره‌های پشتیبانی بوده و حداکثر زمان پاسخگویی به سؤالات و درخواست‌های شما ظرف 24 ساعت کاری می‌باشد.

کاربر با عضویت در زرین کادو تعهد می‌کند که از امکانات و تسهیلات سایت که برای استفاده مطلوب وی فراهم‌شده، سوءاستفاده نکند. از ایجاد حساب‌های کاربری متعدد و…که مصادیق سوءاستفاده از امکانات و تسهیلات سایت محسوب می‌شود.

در صورت عدم رعایت قوانین سایت توسط کاربر، مسئولین سایت می‌توانند در هرلحظه عضویت کاربر متخلف را قطع کرده و سفارش‌های وی را ملغی کنند

د-شرایط محتوای ارسالی

سایت زرین کادو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی توسط کاربران ندارد. ارسال عکس توسط کاربر به سایت بدین معنا تلقی می‌شود که کاربر مجوز استفاده، نگهداری و چاپ و اجازه انتشار آن عکس را دارد و با این کار حقوق مالکیت معنوی شخص دیگر و یا قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران را نقض نخواهد کرد. مسئولیت نقض حقوق معنوی و یا قوانین کشور بر عهده ارسال‌کننده عکس است.

لطفاً از ارسال عکس‌های مستهجن، برهنه و یا با محتوای سیاسی خودداری کنید کاربرانی که این بند را رعایت نکنند پس از هشدارهای لازم دسترسی آن‌ها به سایت قطع خواهد شد.

توجه فرمایید،  ارسال محصولات با احتساب هزینه پست انجام می‌شود.

تغییر قوانین و مقررات

زرین کادو می‌تواند هر قسمتی از این قرارداد را در هر موقع بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. متن قرارداد همیشه بر روی سایت قابل‌مشاهده است. درصورتی‌که در هرزمانی با این قرارداد مخالف بودید می‌توانید عضویت خود را از سایت حذف کنید. بدیهی است در این صورت عکس‌های شما از مجموعه زرین کادو حذف خواهند شد.

فهرست